ÇETİN REKLAM 1978 yılında Mahir ÇETİN tarafından tabelacılığın henüz fırça ve boya ile yapıldığı yıllarda 35 m²'lik küçük bir iş yerinde hayat buldu. O dönemlerde bir el sanatı olan tabelacılığı Aksaray'da  sektör haline getiren isimdir, Çetin Reklam. Tabelacılık sektörü; zamanla ülkemizde dev bir sektöre dönüştü.  

Bu bağlamda kendini sürekli yenileyen Çetin Reklam da büyüdü. Bugün ise 2000 m² kapalı, toplamda 6000 alanda faaliyetlerini sürdürmeye ve sizlere hizmet vermeye devam ediyor. 
 
Açıkhava reklam alanında hizmetlerini  odak noktası olurşturan firmamız, üretmiş olduğu kaliteli ürünler ve göstermiş olduğu başarıyla hızla büyüyerek Aksaray ve tüm Anadolu'ya hizmet ağını genişletmiştir.

Her biri kendi alanında uzmanlaşmış, tecrübeli kadromuzla müşterilerimizin ihtiyaçları olan tüm  gereksimlerine profesyonel  çözümler sunmaktayız. Çetin reklam olarak her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.
 
Firmamiz sürekli yenilenen ve genişleyen makine parkurunada sahiptir. Müşteri memnuniyeti,kaliteli üretim ve profesyonellikten ödün vermeyen çalişmalarımızı ve siz müşterilerimize en iyi hizmeti verme konusundaki kararlılığımızı sürdürmekteyiz.
primi sui motori con e-max